Klinika iPhone Warszawa

Telefony komórkowe wyglądają niezwykle solidnie, w zasadzie te droższe modele. Niestety jest to zgubne, ponieważ czasami jakiś dekadencja wystarcza, by koszty naprawy przerosły zaleta telefonu. Jak zabezpieczyć smartfon?
Napiszę kilka przykładów a rodzajów ochrony w celu naszych telefonów, wszystkie te opcje są niskobudżetowe w następstwie tego każdego będzie wichrzyć się na nabycie tych osłon.
Najprostszym zabezpieczeniem telefonu przedtem różnymi upadkami jest nabycie etui. Aktualnie na rynku tworzą szkatułka do każdego telefonu, idealnie odpowiedni aż do kształtu każdego modelu.
Istnieją różne odmiany etui takie gdy :
Pokrowce sylikonowe ultra cienkie – O grubości zaledwie 0,3mm, przeznaczone gwoli osób które nie tolerują użytkowania smartfonów w grubych pokrowcach.
Jelly Mercury – futerał ów został ukończony spośród termoutwardzalnego poliuretanu, ze względu temu pokrowiec znakomicie przylega aż do telefonu. Również jest na tyle elastyczny, że nie ulega pęknięciom.
Pancerne Shockproof – niesamowicie odporne na upadki spośród dużej wysokości, cała obudowa jest żelowa. Każdy z narożników jest pogrubiony więc polski telefon będzie niezrażony na duże wstrząsy. Dlatego polecam zakup patrzałki hartowanego na wyświetlacz. Warto podać uwagę na to, by jego twardość wynosiła : 9H, natomiast grubość 0.3mm. A podczas gdy twój aparat telefoniczny się popsuje odwiedź nasz serwis iphone warszawa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s