redhat enterprise linux

Oto kilka pytań dotyczących systemu operacyjnego Linuks. Są to pytania raz za razem powtarzające się między przyszłych albo aktualnych użytkowników. Poszukujący wiedzy w tym temacie na zapewne znajdą byt nowego.

Skąd pobrać linuksa?

Dzisiaj nie ma żadnego problemu z dostępem aż do linuksa. Możesz go zaczerpnąć samemu spośród internetu, kupić z książką albo gazetą albo stracić odkąd kolegi. Jeżeli będziesz chciał go pobrać z internetu, to użyteczne adresy znajdziesz na tej stronie. Co do gazet oraz czasopism owo jest Linux+, czasami Chip Special Linux azali PC World Komputer. Z książką rzadko kupisz w miarę nową dystrybucję linuksa, zatem nie polecam tej kosztowny uzyskania ulubionego systemu.
To dochodzenie pojawia się zazwyczaj wśród początkujących. Jednoznacznej odpowiedzi nie ma. Jedni twierdzą, że najłatwiejszy jest Mandrake, inni, że redhat. Ja używam Slackware. Wybierz taką, jaką ma zainstalowaną znakomitość w poblizu, ktoś, który będzie mógł Ci pomóc. Przynajmniej na początku. Gdy już mało się rozejrzysz, spróbuj zainstalować inną, później coraz inną. Na dosyć tego zostaniesz w pobliżu tej, która będzie Ci konweniować najbardziej. A kolejny chłopak linuksowiec zainstaluje na pierwsza zasada taką, jaką masz Ty!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s