cichy domyk

Specjalizujemy się w produkcji Systemów Cichego Zamykania przeznaczonych do mebli kuchennych, pokojowych kiedy i łazienkowych. Wszystkie nasze produkty chronione są Międzynarodowym Patentem natomiast całokształt produkcji, począwszy od chwili projektu aż do finalnego produktu odbywa się w Polsce.

Zwracamy szczególną uwagę na prostota montażu co przekłada się na wybór samodzielnego zamontowania naszych rozwiązań.
Dzięki temu produkty są ogromnie uniwersalne a mogą egzystować zastosowane w istniejących meblach. Nie ma potrzeby wymiany szafek, na to samo więc by nowe zamykały się po cichu.

Amortyzator. Spowalniacz. Podnośnik, ciche zamykanie. Te 3 produkty sprawią, że zamykanieszafek natomiast szuflad będzie komfortowe.

Amortyzator być może stanowić praktyczny praktycznie w każdych szafkach meblowych, spowalniacz został nie inaczej schematyczny żeby znalazł zastosowanie w sąsiedztwie najpopularniejszych szufladach, natomiast podnośnik stanowi doskonałą alternatywę dla osób obok których inne rozwiązania frontów podnoszonych się nie sprawdziły.

Nasze produkty posiadają certyfikowany system hamujący zaś liczne nagrody branży meblowej. Stosowane są za sprawą największe fabryki meblowe, co jest doskonałym potwierdzeniem jakości.
Wdrożony System Zarządzania Jakością wg.normy ISO 9001:2008, tudzież ściśle nadzorowany bieg produkcji zgodnie z zaleceniami TUV Monitoring+Testing sprawiają, iż produkty Airtic charakteryzują się wysoką jakością zaś skutecznością działania.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s