CoZaButy

O kobietach krąży wiele stereotypów powini. Jeden z nich mówi, że uwielbiają ubóstwiają one kupować buty damskie i trudno wyobrazić sobie ich powrót z zakupów bez kolejnej pary. Warto zastanowić się pomyśleć jednak, czy jest to stereotyp, czyli funkcjonujący w świadomości innych, nieco uproszczony obraz rzeczywistości, czy może życiowa filozofia. myśl przewodnia.
Zacznijmy od tego, że wszyscy mężczyźni oczekują chcą, że kobiety zawsze będą wyglądały elegancko i pięknie. Jak więc mogłyby one zawieść te oczekiwania ?! Skoro mają się podobać, ich strój wygląd musi być nienaganny, a przecież buty damskie są kwintesencją stylu i dopełniają całość! Tak więc bez względu na to, gdzie kobieta się pojawi, musi mieć na nogach buty pasujące do okoliczności i idealnie komponujące się dopasowane z resztą stroju.
Wieczorne spotkanie z przyjaciółmi znajomymi, spacer z ukochanym chłopakiem, praca, trening czy zabawa z dziećmi wymagają odpowiednich butów damskich, a najlepiej, żeby nie pojawić się w tym samym miejscu, w tym samym obuwiu!
I tak dochodzimy do wniosku stwierdzenia, że każda kolejna para damskich butów jest wyrazem damskiej filozofii myśli przewdniej, której każda z pań dziewczyn powinna strzec najlepiej jak potrafi. Sprawdź Buty sklep online

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s