Bonie narożne

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów kryjących się poniżej hasłem sztukateria styropianowa.
Sztukateria wewnętrzna którą wykonujemy spośród gładkiego styroduru xps zapewnia naturalność montażu zaś fikuśny efekt. Składają się na nią pomiędzy innymi gzymsy oświetleniowe a listwy przysufitowe. Sztukateria do wnętrz jest wybitnie modnym trendem na rynku wnętrzarskim. Gzymsy wewnętrzne jak i sztukateria oświetleniowa wykonana z lekkiego, zaś za jednym zamachem gładkiego materiału w zaskakująco szybkim tempie zastępuję odchodzące do lamusa sztukaterie gipsowe zaś drewniane. Sztukateria wewnętrzna xps różni się odkąd gipsu względnie drewna przede wszystkim możliwością dopasowania aż do krzywizn.
Styrodur jest ileś elastyczny wskutek z jakiej przyczyny pracuje z budynkiem oraz pozwala na łatwe przebranie niedoskonałości ścian.
Gzymsy oświetleniowe wykonane z materiałów obrabialnych termicznie sztywny się w ostatnim czasie bardzo pożądanym produktem na rynku wnętrzarskim. Wykonanie dekoracji oświetleniowej w sąsiedztwie suficie jeszcze nigdy nie było ściśle mówiąc proste, zaś z przyczyny rozwiązaniu gotowych gzymsów z naszej oferty – nie ma potrzeby zatrudniać aż do tego ekip fachowców jako że tenże sam zestaw lekkich elementów jest dziecinnie prosty.
Sztukateria elewacyjna znana także w charakterze sztukateria fasadowa to kolejny człon naszej szerokiej oferty. Dekoracje styropianowe które produkujemy zapewniają wygodę w czasie montażu oraz niezmienność w eksploatacji z przyczyny nowoczesnym metodą produkcji. Sztukateria zewnętrzna od Styrolandii pokryta jest masą tynkowo-akrylową z wykorzystaniem co nadaje się aż do bezpośredniego montażu a malowania.
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi : gzymsy elewacyjne, listwy styropianowe, bonie, opaski okienne, gzymsy wokółokienne ​

Gzymsy elewacyjne są to listwy montowane poziomo wzdłuż elewacji i w większości wypadków oddzielają one odkąd siebie kondygnację i regulują wizualną proporcję budynku. Gzymsy czy też Bonie okienne elewacyjne mogą napełniać również rolę – Gzyms pod dach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s