Ciche zamykanie

Airtic to profesjonalne systemy meblowe wykonane spośród najlepszych materiałów o podwyższonej wytrzymałości na zużycie. Nasza firma weszła na język ojczysty bazar tak aby ułatwić Państwu urządzanie kuchni. Akcesoria meblowe naszej marki są dostępne tak jak w sklepach stacjonarnych gdy oraz internetowych – partnerów sprzedaży wybieramy ogromnie starannie tak, iżby mogli wychodzić na dobre profesjonalnym doradztwem w sprawie naszych produktów. Systemy zwolnień zaś spowalniaczy aż do prowadnic przedłużają użyteczność mebli na skroś ciche tudzież powolne zamknięcie szuflad, szafek a drzwiczek, przez wzgląd po co elementy nie obijają się o siebie.

Dla jeszcze wygodniejszego użytkowania szafek kuchennych wiszących wprowadziliśmy podnośnik meblowy najnowszej generacji. Szafki posiadające zawiasy listwowe i owszem opadają od razu po otwarciu, ergo oferujemy architektura utrzymujący drzwiczki do szafki w górze. Posiada alternatywa regulacji, nie opada tudzież pozwala na komfortowe wyjmowanie naczyń spośród wyższych półek.

Rozumiemy, że co niemiara z naszych klientów pragnie samodzielnie zamontować nasze systemy cichego zamykania mebli, wskutek tego everyman cząstka posiada czytelną a intuicyjną instrukcję montażu, oraz na portalu Youtube mogą Państwo wyszperać szczegółowe instrukcje wideo.

Dbamy o najlepsze realizacja naszych elementów ergo wychodzimy z produktem, kto ma wysoką siła na zużycie. Testowany zgodnie z normamie europejskimi, platforma Airtic owo lata doświadczenia i testów, więc zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą w zakładce produkty. Zobacz ofertę na stronie https://mebloweakcesoria.wixsite.com/home

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s