Styrolandia – sztukateria styropianowa

Sztukateria wewnętrzna którą wykonujemy z gładkiego styroduru xps zapewnia naturalność montażu natomiast nieszablonowy efekt. Składają się na nią między innymi gzymsy oświetleniowe a listwy przysufitowe. Sztukateria do wnętrz jest niesłychanie modnym trendem na rynku wnętrzarskim. Gzymsy wewnętrzne podczas gdy oraz sztukateria oświetleniowa wykonana z lekkiego, oraz za jednym zamachem gładkiego materiału w zaskakująco szybkim tempie zastępuję odchodzące aż do lamusa sztukaterie gipsowe i drewniane. Sztukateria wewnętrzna xps różni się od momentu gipsu albo drewna przede wszystkim możliwością dopasowania do krzywizn.
Styrodur jest nieco sprężysty z racji czemu pracuje spośród budynkiem natomiast pozwala na łatwe maskowanie niedoskonałości ścian.
Gzymsy oświetleniowe wykonane z materiałów obrabialnych termicznie bezwzględny się w ostatnim czasie niezwykle pożądanym produktem na rynku wnętrzarskim. Wykonanie dekoracji oświetleniowej w pobliżu suficie coraz przenigdy nie było rzeczywiście proste, oraz z przyczyny rozwiązaniu gotowych gzymsów z naszej oferty – nie ma potrzeby zatrudniać do tego ekip fachowców ponieważ sam składanie lekkich elementów jest dziecinnie prosty.
Sztukateria elewacyjna znana i jak sztukateria fasadowa owo dalszy jednostka naszej szerokiej oferty. Dekoracje styropianowe które produkujemy zapewniają wygodę w ciągu montażu zaś trwałość w eksploatacji dzięki nowoczesnym metodą produkcji. Sztukateria zewnętrzna od momentu Styrolandii pokryta jest masą tynkowo-akrylową z wykorzystaniem co nadaje się do bezpośredniego montażu tudzież malowania.
W naszej ofercie znajdą Państwo pośrodku innymi : gzymsy elewacyjne, listwy styropianowe, bonie, opaski okienne, gzymsy wokółokienne ​

Gzymsy elewacyjne są owo listwy montowane poziomo mimo elewacji oraz przeważnie oddzielają one od momentu siebie kondygnację natomiast regulują wizualną proporcję budynku. Gzymsy elewacyjne mogą pełnić dodatkowo rolę – Gzyms u dołu dach. Sprawdź ofertę na Styrolandia.pl.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s