Styrolandia

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę produktów kryjących się u dołu hasłem sztukateria styropianowa.
Sztukateria wewnętrzna którą wykonujemy spośród gładkiego styroduru xps zapewnia naturalność montażu tudzież wyszukany efekt. Składają się na nią między innymi gzymsy oświetleniowe tudzież listwy przysufitowe. Sztukateria do wnętrz jest nader modnym trendem na rynku wnętrzarskim. Gzymsy wewnętrzne podczas gdy i sztukateria oświetleniowa wykonana spośród lekkiego, i za jednym zamachem gładkiego materiału w zaskakująco szybkim tempie zastępuję odchodzące aż do lamusa sztukaterie gipsowe zaś drewniane. Sztukateria wewnętrzna xps różni się od momentu gipsu względnie drewna przede wszystkim możliwością dopasowania aż do krzywizn.
Styrodur jest trochę plastyczny z racji po co pracuje z budynkiem zaś pozwala na łatwe maskowanie niedoskonałości ścian.
Gzymsy oświetleniowe wykonane spośród materiałów obrabialnych termicznie stały się w ostatnim czasie niesłychanie pożądanym produktem na rynku wnętrzarskim. Wykonanie dekoracji oświetleniowej niedaleko suficie jeszcze zupełnie nie było faktycznie proste, zaś przez wzgląd rozwiązaniu gotowych gzymsów spośród naszej oferty – nie ma potrzeby przyjmować do pracy aż do tego ekip fachowców dlatego że już sam montaż lekkich elementów jest dziecinnie prosty.
Sztukateria elewacyjna znana plus w charakterze sztukateria fasadowa owo dalszy człon naszej szerokiej oferty. Dekoracje styropianowe które produkujemy zapewniają wygodę w czasie montażu natomiast wytrzymałość w eksploatacji z racji nowoczesnym metodą produkcji. Sztukateria zewnętrzna od momentu Styrolandii pokryta jest masą tynkowo-akrylową dzięki co nadaje się do bezpośredniego montażu oraz malowania.
W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi : gzymsy elewacyjne, listwy styropianowe, bonie, opaski okienne, gzymsy wokółokienne ​

Gzymsy elewacyjne są to listwy montowane poziomo mimo elewacji i najczęściej oddzielają one od czasu siebie kondygnację natomiast regulują wizualną proporcję budynku. Gzymsy elewacyjne mogą wypełniać także rolę – Gzyms u dołu dach. Zobacz więcej na Styrolandia.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s