Frezarki & centrum obróbcze

Firma MAKTEK Jerzy Zalewski istnieje na polskim rynku od kilkunastu lat. Jesteśmy bodaj największym środek maszyn do obróbki drewna oraz metalu w Polsce.

Na powyżej 11 000 m2 powierzchni magazynowej czeka na Państwa plus minus 5500 maszyn tudzież urządzeń, z powodu w jakim celu ekspresowo tudzież skutecznie możemy zaradzić każdemu zamówieniu. Gwarantujemy sprawdzoną forma naszych produktów tudzież ich kompatybilność spośród obowiązującymi dyrektywami tudzież przepisami prawa.

POZNAJCIE NASZĄ NOWĄ MARKĘ – CORMAK to następstwo najlepszych, sprawdzonych w ciągu kilkunastu lat rozwiązań. Rozwiązań przetestowanych także w przemyśle ciężkim jak zaś tuż przy rzemieślników. Rozwiązań, które się sprawdziły a które dziś stanowią podstawę dobrego standardu. Ciężko o lepszą rekomendację. Każdego dnia ogromna część maszyn tudzież urządzeń wjeżdża i wyjeżdża spośród Naszego środek logistycznego. Własny przesyłka oraz długoterminowe umowy spośród renomowanymi przewoźnikami (DHL, Schenker), pozwalają nam na ekspresowe dostawy. Zespół logistyczny pracuje wielce usilnie w celu terminowego dostarczenia produktów, dba dodatkowo o owo iżby towary były dostarczane w nienaruszonym stanie. Nasze maszyny cieszą się ogromną popularnością nie wręcz przeciwnie w Polsce jednak oraz zagranicą. Zobacz więcej na http://centrumobrobcze.ucoz.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s