Systemy HPE

Koncern Hewlett-Packard owo jeden z największych na świecie producentów oprogramowania oraz sprzętu IT. Założone w 1939r. przez absolwentów Stanford University w kalifornijskim Palo Alto, dokąd non stop mieści się gniazdo spółki. Pierwszym produktem firmy był nader postępowy i trafny oscylator dźwiękowy.

Obecnie paleta produktów HPE jest jedną z najszerszych na rynku, oraz do grona klientów HPE należą największe przedsiębiorstwa tudzież ośrodki badawcze na świecie. Choć trwa publiczna dyskusja azaliż owo Hewlett-Packard jest twórcą pierwszego komputera osobistego, niezaprzeczalnie firmie jest dozwolone przeznaczać dominacja w stworzeniu pierwszego naukowego kalkulatora kieszonkowego, programowalnego zaś opracowanie, razem spośród koncernem SONY 3,5” dyskietki zaś napędu do niej.

Choć interes zyskała sławę przez wzgląd produkcji sprzętu elektronicznego i komputerowego, HPE należy przede wszystkim do grona liderów w dostarczaniu infrastruktury informatycznej, takiej gdy serwery HPE Proliant, utensylia sieciowy HPE a rozwiązań w zakresie druku oraz przetwarzania obrazu.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s